City Park PoznańCity Park Poznań czyli miasto w mieście, enklawa komfortu i dobrze pojętego luksusu.
W idealnej odległości od centrum Poznania, pośród powojennych kamienic zagospodarowano teren byłego, XV pułku Ułanów Polskich.

Pięciogwiazdkowy Hotel, strefa Wellness & SPA, Whisky Bar 88 – jedyna ambasada Whiskey Ardbeg w Polsce, Restauracja Cucina – odznaczona 14 punktami i dwiema czapkami w przewodniku Gault&Millau oraz kawiarnia i cukiernia Cappuccina – jedna z niewielu,w których kawę wypala się na miejscu ze świeżych, zielonych jeszcze ziaren. Te wszystkie miejsca znajdują się w odległości liczonej w kilku krokach…

Wszystko nieopodal, aby móc w pełnym komforcie korzystać z unikatowych przyjemności. Wszystko to stworzono z myślą o Gościach i Mieszkańcach.

Do dyspozycji Gości hotelowych oddano 88 przestronnych apartamentów. Wszystkie wyposażone zostały w pokoje kąpielowe, a w nich poza najwyższej jakości designem funkcjonalne wanny oraz prysznice. Pokoje posiadają również w pełni wyposażone aneksy kuchenne oraz wszelkie inne udogodnienia – ultraszybki internet, kompleksowy serwis techniczny oraz sprzątający.

Więcej informacji: www.cityparkhotel.pl
Kontakt dla mediów: marketing@cityparkhotel.pl