BIURO PRASOWECity Park Poznań

City Park Hotel w Poznaniu to miejsce z pomysłem, znakomicie wkomponowane w otoczenie, czyli miejska rezydencja o wysokim standardzie. Pokoje, które dają wrażenie mieszkania, są bardzo przestronne i urządzone w każdym detalu…

W City Park Hotel & Residence na naszych Gości czeka 35 pokoi hotelowych i 53 przestronnych apartamentów na pobyty długoterminowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w pokoje kąpielowe
(z wanną i prysznicem) oraz posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny. W każdym z pokojów jest zapewniony darmowy dostęp do szybkiego Internetu.

Na terenie obiektu znajdują się: rodzinna restauracja Cucina serwująca dania kuchni śródziemnomorskiej, Whisky Bar 88 z jedną z największych kolekcji whisky w Polsce oraz salą Cigar Lounge oferującą cygara nie tylko z Kuby, ale i Dominikany, Nikaragui czy Hondurasu. Ponadto Kawiarnia Cappuccina, Cantina DELI oraz Pizza z Pieca.

Nasi Goście mogą korzystać z bogatej oferty strefy Wellness: basenu z przeciwprądem, sauny fińskiej i infrared, łaźni tureckiej, jacuzzi z kaskadą wodną, groty lodowej, łóżka opalającego, sali cardio oraz rytuałów i masaży. Na terenie hotelu znajdą Państwo doskonale wyposażone sale konferencyjne, kasyno, usługi fryzjerskie oraz butiki odzieżowe. Dodatkowym atutem City Park Hotel & Residence jest usytuowany na jego terenie plac zabaw dla dzieci.

Więcej informacji: www.cityparkhotel.pl
Kontakt dla mediów: marketing@cityparkhotel.pl

 

Twierdza Modlin

Twierdza Modlin jest jedną z największych i najlepiej zachowanych twierdz w Polsce i Europie. To wybitny przykład „architektury militaris”, inżynierii oraz myśli wojskowej.

Obiekt i jego otoczenie wyróżniają jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne w skali kraju walory kompozycyjne, przestrzenne i krajobrazowe. Składa się to na unikalny charakter zachowanego kompleksu budowlanego i przestrzennego wraz z przyległościami.

Twierdza Modlin jest nierozerwalnie związana z ważnymi wydarzeniami w dziejach Polski. Obiekt ten ma jednak szczególne znaczenie również dla Francji, Rosji i Niemiec, stanowiąc odwzorowanie trudnej historii naszego kraju i Europy.

Ranga Twierdzy stanowi precedens w skali Europy. Jej wymiar, architektura, układ forteczny, wielonarodowość i mnogość kontekstów powoduje, że jest to kompleks o wyjątkowej wartości historycznej oraz potencjale społecznym i kulturowym.

Więcej informacji: www.odkryjtwierdzemodlin.pl
Kontakt dla mediów: marketing@twierdzamodlin.pl

 

Park Technologiczny Września

Grupa Konkret oficjalnie zapowiedziała otwarcie kolejnego hotelu na mapie Polski.

Kolejną inwestycją poznańskiego dewelopera, obok pięciogwiazdkowego hotelu i rezydencji w Poznaniu oraz czterogwiazdkowego hotelu w Tarnowie Podgórnym, stanie się Września, gdzie już w pierwszym kwartale 2017 roku powstanie hotel o standardzie trzygwiazdkowym plus.

Korzystna lokalizacja, 2 kilometry od fabryki Volkswagena, przy krajowej trasie numer 92 i międzynarodowej trasie E30 – autostradzie A2 na odcinku Berlin – Poznań – Warszawa stała się kartą przetargową przy wyborze nowej dyslokacji pod kolejny już hotel z portfolio grupy.

Nowa destynacja, prócz 120 pokojów, będzie mogła pochwalić się w pełni wyposażonym, nowoczesnym centrum konferencyjnym do 200 delegatów. Ponadto, przy kompleksie hotelowo-konferencyjnym zostanie zlokalizowana niezależna restauracja, która stanie się miejscem spotkań biznesowych, jak również uroczystości okolicznościowych.

Kontakt dla mediów: marketing@parkwrześnia.pl