BIG 5 Dubai 23-26 XI 2015

BIG 5 Dubai 23-26 XI 2015

Kraje arabskie oferują polskim firmom nieograniczone możliwości rozwoju, zarówno w udziale w przygotowywanych projektach, jak również długotrwałej wymianie handlowej.

Zainteresowanie rynkami krajów arabskich wzrosło jeszcze bardziej w wyniku przyznania Dubajowi prawa organizacji Expo 2020. Szacuje się, że wystawę światową, zobaczy nawet 25 mln zwiedzających.

Jednym z największych wydarzeń branży budowlanej w regionie i na całym świecie pozostają targi BIG 5 odbywające się od ponad 30 lat w Dubaju.
To prestiżowe wydarzenie podczas swojej ostatniej edycji w 2014 roku zgromadziło aż ponad 70 tys. uczestników z kilkudziesięciu krajów.
Obecnie arabski rynek konstrukcyjny jest wart ponad 3 biliony dolarów, a inwestycje związane ze zbliżającymi się wydarzeniami sprawiają, że kwota ta będzie nawet większa.

Jest to ogromna szansa dla zagranicznych inwestorów, nie tylko z branży budowlanej, ale także hotelarskiej, spożywczej i turystycznej – Polskie firmy będą miały możliwość uczestnictwa w realizacji wielomilionowych kontraktów.

Dowiedź się więcej o BIG 5 w Dubaju